Витяжка Zirtal KD-CL IX
- Код товару: 39465
- Модель: KD-CL IX
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Витяжка Zirtal KD-CL IX
| Інше | |
| Висота (макс.) | 89 см |
| Глибина | 47 см |
| Ширина | 40 см |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Оформлення | циліндрична |
| Тип і монтаж | традиційна (пристінна) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Максимальний рівень шуму | 56 дБ |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Продуктивність (мотор) | 750 м³/год |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Індикатор забруднення фільтрів | + |
| Модель вугільного фільтра | ACK 62260 |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
Сравнение Витяжка Zirtal KD-CL IX с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні











