Витяжка VENTOLUX Garda 60 BK 1300 SMD LED чорний
- Код товару: 61298
- Модель: GARDA 60 BK (1300) SMD LED
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Витяжка VENTOLUX Garda 60 BK 1300 SMD LED чорний
| Інше | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота (макс.) | 25.5 см |
| Глибина | 30.5 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Оформлення | з висувною панеллю |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 50 дБ |
| Потужність | 281 Вт |
| Принцип роботи | відведення повітря |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
Опис
Потужна вбудована телескопічна кухонна витяжка з висувною секцією і SMD LED-підсвічуванням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування кухонь середньої/великої площі (до 25 м²) або кухонних зон квартир-студій. Ключовою особливістю цієї моделі стала її вражаюче висока максимальна продуктивність — 1300 м³/хв, що дозволяє швидко провітрити приміщення.
Витяжка VENTOLUX Garda 60 BK 1300 SMD LED має традиційну для побутової техніки ширину — 60 см. Корпус і нижня частина пристрою виготовлені з якісної емальованому конструкційної сталі. Як і багато моделі подібної конструкції, ця машина обладнана простим електромеханічним управлінням, а доступ до перемикачів режимів і підсвічування відкривається після висунення передньої секції. Доступні три швидкості обертання відцентрового вентилятора. Перша (порівняно тиха) підійде для видалення випарів від однієї-двох працюючих конфорок, а більш продуктивна друга допоможе впоратися з активним кипінням відразу декількох каструль. Крім викиду повітря за межі приміщення, витяжка може працювати в режимі рециркуляції (пропускання через активний вугільний фільтр, який вбирає запахи).
Сравнение Витяжка VENTOLUX Garda 60 BK 1300 SMD LED чорний с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні












