Витяжка Perfelli DNS 5252 D 700 WH LED
- Код товару: 65117
- Модель: DNS 5252 D 700 WH LED
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Витяжка Perfelli DNS 5252 D 700 WH LED
| Інше | |
| Висота (макс.) | 87.7 см |
| Висота (мін.) | 59.7 см |
| Глибина | 34.4 см |
| Ширина | 49.5 см |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Оформлення | похила |
| Тип і монтаж | традиційна (пристінна) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 63 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 55 дБ |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
Опис
Похила кухонна витяжка з ефектним декором та гарною продуктивністю. У цій моделі використана лицьова панель із високоякісного загартованого скла. Пристрій може послужити не просто ефективною системою вентиляції, але і витонченою та неповторною родзинкою кухонного інтер'єру. Привід цієї моделі демонструє збільшену силу всмоктування. Працюючи на максимальній швидкості, кухонна витяжка Perfelli DNS 5252 D 700 WH LED дозволяє відводити з робочої зони до 700 м³/год.
Налаштування системи керування здійснюється за допомогою сенсорної поверхні. Наявність сенсора робить налаштування зручнішим, додатково така панель легко чиститься, надійна та довговічна. Модель оснащена функцією таймер – при включенні даної опції вентиляція працює протягом 15 хвилин та автоматично зупиняється. Якщо кухонну витяжку додатково укомплектувати вугільним фільтром, пристрій вдасться використовувати для рециркуляції повітря. Штатний сітчастий фільтр добре справляється з видаленням з повітря частинок жиру. Дана модель має ефектний на вигляд похилий корпус. Це сучасна модель із потужним відведенням забрудненого повітря.
Сравнение Витяжка Perfelli DNS 5252 D 700 WH LED с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні












