Витяжка Franke FTU 3805 XS (335.0518.748)
- Код товару: 76262
- Модель: FTU3805XS
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Витяжка Franke FTU 3805 XS (335.0518.748)
| Інше | |
| Висота (макс.) | 89 см |
| Глибина | 43.5 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Країна виробництва | Італія |
| Маркування виробника | 335.0518.748 |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Оформлення | циліндрична |
| Тип і монтаж | традиційна (пристінна) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 52 дБ |
| Потужність | 250 Вт |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | металевий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
Опис
Інноваційна кухонна витяжка в оригінальному циліндричному корпусі. Відрізняється незвичайною формою і продуманим зовнішнім/внутрішнім дизайном. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для використання в кухнях, виготовлених за індивідуальним дизайнерським проєктом. Впишеться в існуючий інтер'єр, виконаний в стилі техномінімалізму. Завдяки електродвигуну потужністю 176 Вт може обслуговувати приміщення невеликої або середньої площі (до 15 м²).
В якості матеріалу корпусу використана якісна корозійностійка сталь, поверхню якої можна легко очистити спеціальними засобами побутової хімії. Управління режимами роботи витяжки Franke FTU 3805 XS здійснюється з допомогою простої і інтуїтивно зрозумілої електронної панелі Soft Touch. Підтримуються три постійних швидкості обертання вентилятора і спеціальний інтенсивний режим, продуктивність якого досягає значних 540 м³/год.
Перша швидкість підійде для видалення випарів від однієї або двох конфорок, а досить низький рівень видаваного шуму (52 дБ) не буде перешкодою для негучної бесіди або комфортного перегляду телевізора. Набагато більш гучний інтенсивний режим (68-70 дБ) рекомендується до використання для швидкого провітрювання кухні. Очищення повітря на кухні може виконувати як викидом повітря за межі приміщення (у вентиляційну шахту), так і його рециркуляцією через активний вугільний фільтр (купується окремо).
Сравнение Витяжка Franke FTU 3805 XS (335.0518.748) с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні










