Витяжка Franke FBI 705 PLUS (305.0599.544)
- Код товару: 85769
- Модель: FBI 705 PLUS 305.0599.544
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Витяжка Franke FBI 705 PLUS (305.0599.544)
| Інше | |
| Висота (макс.) | 33.8 см |
| Глибина | 28.6 см |
| Маркування виробника | 305.0599.544 |
| Ширина | 70.2 см |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Оформлення | повновбудована |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 56 дБ |
| Потужність | 127 Вт |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
Опис
Просунута кухонна витяжка із сучасною вбудовуваною конструкцією. Модель насамперед відрізняється збільшеною шириною, що дозволяє всмоктувальній поверхні охоплювати якнайбільше простору над варильною плитою. У системі вентиляції використаний привод із покращеною продуктивністю. Штатний двигун має потужність 127 Вт, що дозволяє лопатям перекачувати в межах 580 м³/год. Кухонна витяжка Franke FBI 705 PLUS комплектується легкознімним жировловлюючим фільтром, який складається з двох секцій.
Жировловлювач легко чиститься. Панель управління представлена механічним слайдером та кнопкою. Повзунковий механізм дозволяє регулювати продуктивність вентиляції, а кнопка відповідає за увімкнення підсвічування. Кухонна витяжка використовує LED-підсвічування, що складається з двох лампочок потужністю по 1 Вт. Щоб вентиляційна система максимально гармонувала з інтер'єром, пристрій отримав корпус, що вбудовується. Модель легко монтується в підвісну шафку, повністю зливаючись з навколишньою атмосферою. Вентиляцію можна використовуватиме відведення чи рециркуляції повітря.
Сравнение Витяжка Franke FBI 705 PLUS (305.0599.544) с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні








