Вытяжка ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 BL
- Код товару: 84088
- Модель: Storm G 960 LED SMD 60 BL
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вытяжка ELEYUS Storm G 960 LED SMD 60 BL
| Інше | |
| Висота (макс.) | 17.7 см |
| Глибина | 30 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Страна-производитель | Украина |
| Ширина | 59.6 см |
| Комплектація | |
| Колір | черный |
| Оформлення | с выдвижной панелью |
| Тип і монтаж | встраиваемая (в шкаф) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 63 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 51 дБ |
| Потужність | 206 Вт |
| Принцип роботи | отвод / рециркуляция |
| Продуктивність (мотор) | 960 м³/ч |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюминиевый |
| Модель вугільного фільтра | FW-Е14 |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | светодиодные лампы |
| Управління | кнопочные переключатели |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні
















