Витяжка ELEYUS Into 960 52 BG
- Код товару: 68164
- Модель: Into 960 52 BG
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Витяжка ELEYUS Into 960 52 BG
| Інше | |
| Висота (макс.) | 15.8 см |
| Глибина | 27.5 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Ширина | 52 см |
| Комплектація | |
| Колір | бежевий |
| Оформлення | повновбудована |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 36 дБ |
| Потужність | 270 Вт |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Модель вугільного фільтра | FW-Е14 |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
Опис
Практична, надійна і потужна витяжка з монтажем, що повністю вбудовується, завдяки чому пристрій легко інтегрується в кухонний гарнітур. Вбудована конструкція дозволяє системі вентиляції повністю відповідати інтер'єру кухні. Непогана потужність приводу дозволяє пристрою впевнено справлятися з відведенням забрудненого повітря у великих об'ємах. Так, у режимі максимальної продуктивності система вентиляції висмоктує близько 960 м3/год.
Така модель дозволить зробити атмосферу кулінарії завжди свіжою та чистою. Кухонна витяжка ELEYUS Into 960 52 BG оснащена класичною кнопковою панеллю керування. Також модель має і приємне для очей галогенове підсвічування, що складається з двох лампочок потужністю по 35 Вт. У ролі штатного фільтра використовується сітчастий жироуловлювач, який усуває з повітря, що всмоктується, більшу частинку частинок жиру. Це дозволяє продовжити термін служби приводу та запобігає засміченню вентиляційного каналу.
Сравнение Витяжка ELEYUS Into 960 52 BG с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні


















