Витяжка ELEYUS BONA II LED SMD 60 WH
- Код товару: 94129
- Модель: BONA II LED SMD 60 WH
-
4 039 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка ELEYUS BONA II LED SMD 60 WH
| Інше | |
| Висота (макс.) | 13.5 см |
| Глибина | 47 см |
| Ширина | 59.6 см |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Оформлення | козиркова |
| Тип і монтаж | пристінна / вбудована |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 65 дБ |
| Потужність | 226 Вт |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Гарантия | |
Опис
Витяжка має вбудовану конструкцію козиркового типу, а максимальна продуктивність роботи становить 560 м³/год. Дана модель здатна здійснювати і відвід, і рециркуляцію повітря. ELEYUS Bona II Led 60 оснащена подвійним мотором, загальна споживана потужність становить 226 Вт. Рівень шуму знаходиться в діапазоні 39-50 дБ. Для освітлення використовуються 2 світлодіодні лампочки потужністю 3 Вт.
Система фільтрації представлена алюмінієвим жировловлювачем, але крім цього передбачена також можливість установки фільтра на основі активованого вугілля (купується окремо). Втім, активна фільтрація використовується виключно тільки в режимі рециркуляції повітря. Панель управління сформована з механічних кнопок. Користувач може задіяти будь-яку з 3 швидкостей. Сама витяжка представлена на ринку в 5 колірних рішеннях: нержавіюча сталь, чорний, коричневий, бежевий і білий. Завдяки універсальному дизайну виріб легко зіллється з інтер'єром практично будь-якої кухні. Витяжка не потребує додаткового сервісу та обслуговування, її легко, просто і приємно використовувати.
Сравнение Витяжка ELEYUS BONA II LED SMD 60 WH с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні















