Випрямляч-праска Ardesto HS-Y701PERL
- Код товару: 93897
- Модель: HS-Y701PERL
- 1 599 грн.
-
1 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Випрямляч-праска Ardesto HS-Y701PERL
| Комплектація | |
| Вхідна напруга 110/230В | + |
| Довжина пластини | 100 мм |
| Колір | бежевий |
| Маркування виробника | HS-Y701PERL |
| Насадки і комплектація | випрямляч; пластикова пляшечка для наповнення резервуару для води |
| Петля для підвішування | + |
| Поворот шнура на 360° | + |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Потужність | 50 Вт |
| Регулювання температури | 130, 170, 200, 230 °C |
| Температурні режими | 4 |
| Тип пристрою | випрямляч |
| Функції | парозволожувач; автоматичне вимкнення |
| Час нагріву | 30 с |
| Ширина пластини | 25 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






