Вбудована морозильна камера Gorenje FNI 5182 A1 (728217)
- Код товару: 10272
- Модель: FNI5182A1
-
32 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована морозильна камера Gorenje FNI 5182 A1 (728217)
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 62 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.2x55.5x54.5 см |
| Загальний об'єм | 212 л |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 8 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Країна виробництва | Словенія |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Максимальна температура | -16 °C |
| Маркування виробника | 728217 |
| Мінімальна температура | -24 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Підсвічування | + |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1775x560x560 мм |
| Слім-полиця | + |
| Споживання енергії в рік | 243 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Час збереження холоду | 12 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


