Вбудований холодильник Electrolux LFB3AE12S
- Код товару: 93687
- Модель: LFB3AE12S
-
25 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Electrolux LFB3AE12S
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 121.8x54x54.9 см |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Маркування виробника | 933 033 177 |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1219x560x560 мм |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 188 л |
| Кількість камер | 1 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | зверху |
| Об'єм морозильної камери | 14 л |
| Потужність заморожування | 2.7 кг/добу |
| Швидке заморожування | + |
| Функції та можливості | |
| Функції | перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Об'єм холодильної камери | 174 л |
| Полиць | 4 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







