Вбудована пральна машина Amica AWBI6122LCB
- Код товару: 70603
- Модель: AWBI6122LCB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована пральна машина Amica AWBI6122LCB
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Захист від протікання | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 825 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82.5x59.5x54 см |
| Глибина для монтажу | 580 мм |
| Дисплей | + |
| Діаметр завантажувального люка | 31 см |
| Рівень шуму (віджимання) | 74 дБ |
| Управління | поворотна ручка + кнопки |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 42 л |
| Завантаження | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
| сушка | |
| Функції та можливості | |
| Програми | 16; своя програма; швидке прання |
| Таймер закінчення прання | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






