Вбудована посудомийна машина Whirlpool WSBO 3O34 PF X
- Код товару: 83564
- Модель: WSBO3O34PFX
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Whirlpool WSBO 3O34 PF X
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x44.8x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Сушіння | конденсаційна |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 7 |
| Ключові програми | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); інтенсивна; щоденна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Посудомийка вузького форм-фактора, призначена для вбудовування в гарнітур кухонних меблів з розмірами ніші 82х45х56 см (висота, ширина та глибина відповідно). На очах у моделі при цьому залишається відкрита панель управління з кнопками та LED-дисплеєм, по якому зручно орієнтуватися при встановленні таймера відстрочки запуску циклу. Whirlpool WSBO 3O34 PF X підтримує 7 автоматичних програм миття посуду, що доповнюються режимом половинного завантаження.
Усього в мийну камеру пристрою допускається завантажувати до 10 комплектів посуду. За цикл машинка загалом витрачає 9 л води, а ранг її енергоефективності позначений високим індексом A++. Посуд у машинці розміщується на трьох рівнях завантаження - у двох великих кошиках і висувному відсіку на самому верху для столових приладів. Посудомийку допускається підключати до систем гарячого водопостачання з максимальною температурою води до 60 °С. Пристрій обладнано індикаторами наявності солі та ополіскування, системою захисту від протікання, звуковим сигналом для оповіщення про закінчення циклу.










