Вбудована посудомийна машина Whirlpool WBC 3C26 B
- Код товару: 87693
- Модель: WBC 3C26 B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Whirlpool WBC 3C26 B
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x60x57 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Колір | нержавіюча сталь, чорний |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | з відкритою панеллю керування |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 8 |
| Ключові програми | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); гігієнічна; інтенсивна; нічна (тиха); нормальна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




