Вбудована морозильна камера Samsung BRZ227200WW/UA
- Код товару: 85554
- Модель: BRZ227200WW/UA
-
43 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована морозильна камера Samsung BRZ227200WW/UA
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Автодоводчик дверцят | + |
| Вага | 64 кг |
| Великий ящик | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.5x54x55 см |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 218 л |
| Інверторний компресор | + |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 7 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Максимальна температура | 2 °C |
| Мінімальна температура | -23 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1778x560x560 мм |
| Споживання енергії в рік | 276 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | сенсорне |
| Управління зі смартфона (Wi-Fi) | + |
| Час збереження холоду | 15 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










