Вбудована морозильна камера Liebherr SIFNSe 5128
- Код товару: 91934
- Модель: SIFNSe 5128
-
74 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована морозильна камера Liebherr SIFNSe 5128
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 57 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177x54.1x54.5 см |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 209 л |
| Захист від дітей | + |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 8 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Максимальна температура | -15 °C |
| Мінімальна температура | -28 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1772x560x550 мм |
| Споживання енергії в рік | 307 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | сенсорне |
| Час збереження холоду | 14 год |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









