Вбудована морозильна камера Liebherr Peak SIFNe 5178
- Код товару: 87022
- Модель: SIFNe 5178
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована морозильна камера Liebherr Peak SIFNe 5178
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Автодоводчик дверцят | + |
| Акумулятори холоду | 2 шт |
| Вага | 71 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177x55.9x54.6 см |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 209 л |
| Захист від дітей | + |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 8 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Максимальна температура | -15 °C |
| Мінімальна температура | -28 °C |
| Підсвічування | + |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1772x560x550 мм |
| Споживання енергії в рік | 271 кВт*год |
| Телескопічні напрямні | + |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | сенсорне |
| Час збереження холоду | 14 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


