Вбудована морозильна камера Interline FTS 521 MWZ WA+
- Код товару: 86838
- Модель: FTS 521 MWZ WA+
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована морозильна камера Interline FTS 521 MWZ WA+
| Комплектація | |
| Вага | 30 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x59.8x54.5 см |
| Загальний об'єм | 90 л |
| Кількість відділень | 3 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 5 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 820x600x550 мм |
| Споживання енергії в рік | 185 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













