Вбудована морозильна камера Amica UZ133.4
- Код товару: 93965
- Модель: UZ133.4
-
16 100 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована морозильна камера Amica UZ133.4
| Комплектація | |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x59.6x55 см |
| Загальний об'єм | 95 л |
| Кількість відділень | 3 |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Кліматичний клас | субтропічний ST (+18...+38 °С) |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 5 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 820x600x550 мм |
| Споживання енергії в рік | 220 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


