Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WMW47HMB
- Код товару: 93826
- Модель: WMW47HMB
-
27 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WMW47HMB
| Комплектація | |
| Відкривання | відкидна |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5x59.5x56 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 400 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 40 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Очищення парою | + |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Рівнів потужності | 7 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 450х556х550 мм |
| Функції | гриль; конвекція; розморожування; автоматичний розігрів; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









