Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WMD6O4TB
- Код товару: 93832
- Модель: WMD6O4TB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WMD6O4TB
| Комплектація | |
| Вага | 27 кг |
| Відкривання | відкидна |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5х59.5х46.8 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 325 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 31 л |
| Органи управління | сенсорні кнопки |
| Очищення парою | + |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 1000 Вт |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Рівнів потужності | 7 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 382x568x550 мм |
| Функції | приготування на парі; гриль; розморожування; автоприготування; авторозморожування; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









