Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WCW9O7PHTSB
- Код товару: 93828
- Модель: WCW9O7PHTSB
-
48 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WCW9O7PHTSB
| Комплектація | |
| Відкривання | відкидна |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5x59.5x56.3 см |
| Дисплей | TFT |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 53 л |
| Органи управління | сенсорні кнопки |
| Очищення парою | + |
| Поворотний столик | |
| Потужність | 950 Вт |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Рівнів потужності | 7 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 453x568x550 мм |
| Управління через Інтернет | + |
| Функції | гриль; конвекція; розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







