Вбудована мікрохвильова піч Weilor WBM 2551 GW
- Код товару: 94337
- Модель: WBM 2551 GW
-
11 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Weilor WBM 2551 GW
| Комплектація | |
| Відкривання | відкидна |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 39x59x34.8 см |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Польща |
| Об'єм | 25 л |
| Органи управління | сенсорні кнопки |
| Поворотний столик | |
| Потужність | 900 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 365х566х550 мм |
| Функції | розморожування; автоприготування; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











