Вбудована мікрохвильова піч Teka ML 822 BIS WH
- Код товару: 91457
- Модель: ML 822 BIS WH
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Teka ML 822 BIS WH
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Габарити (ВхШхГ) | 39x60x33 см |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Колір | білий |
| Маркування виробника | 40584302; 40584300; 40584301 |
| Об'єм | 22 л |
| Органи управління | сенсорні кнопки |
| Поворотний столик | |
| Потужність | 850 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 370x568x320 мм |
| Функції | гриль; розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






