Вбудована мікрохвильова піч Teka MB 620 BI
- Код товару: 79776
- Модель: MB 620 BI WH
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Teka MB 620 BI
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 39x59.5x32.5 см |
| Колір | білий |
| Маркування виробника | 40584000; 40584001 |
| Об'єм | 20 л |
| Органи управління | поворотні |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 700 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 380x600x325 мм |
| Функції | розморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











