Вбудована мікрохвильова піч Kaiser EM 2000
- Код товару: 83075
- Модель: EM 2000
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Kaiser EM 2000
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 33х60х37 см |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Об'єм | 20 л |
| Органи управління | сенсорні кнопки |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 320х560х300 мм |
| Функції | гриль; розморожування; автоприготування; авторозморожування; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









