Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM251M2BG
- Код товару: 93622
- Модель: BM251M2BG
-
10 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM251M2BG
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.8x59.5x40.1 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 315 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Маркування виробника | 744868 |
| Об'єм | 25 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 900 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 218x314x295 мм |
| Функції | розморожування; автоприготування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











