Вбудована мікрохвильова піч ELEYUS GMWB 25EGT IS
- Код товару: 94118
- Модель: GMWB 25EGT IS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч ELEYUS GMWB 25EGT IS
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 39х59.5х38.1 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 270 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм | 25 л |
| Органи управління | поворотні з кнопками |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 900 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 365х560х410 мм |
| Функції | гриль; розморожування; автоматичний розігрів; автоприготування; авторозморожування; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












