Вбудована мікрохвильова піч De Dietrich DKE 7335 X
- Код товару: 80877
- Модель: DKE7335X
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч De Dietrich DKE 7335 X
| Комплектація | |
| Відкривання | відкидна |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.6x59.2x62.8 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 360 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм | 40 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 1000 Вт |
| Рівнів потужності | 10 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 450x560x550 мм |
| Функції | розморожування; автоматичний розігрів; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






