Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFL524MH2
- Код товару: 94470
- Модель: BFL524MH2
-
17 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Bosch BFL524MH2
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.2х59.4х31.7 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 255 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм | 20 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Очищення парою | + |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 365х568х300 мм |
| Функції | розморожування; автоприготування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










