Вбудована морозильна камера Liebherr SIGN 3524
- Код товару: 20564
- Модель: SIGN 3524
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована морозильна камера Liebherr SIGN 3524
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 66 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177x55.9x54.4 см |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 213 л |
| Захист від дітей | + |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 8 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Мінімальна температура | -24 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1772x560x550 мм |
| Споживання енергії в рік | 222 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Час збереження холоду | 14 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





