Спінювач Sencor SMF 4000BK
- Код товару: 83090
- Модель: SMF 4000BK
-
2 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Спінювач Sencor SMF 4000BK
| Комплектація | |
| Вага | 0.8 кг |
| Габарити | 21x17x13 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Ємності | основна чаша |
| Колір | чорний |
| Нагрівання | + |
| Насадки | капучинатор (спінювач) |
| Основна чаша | 0.15 л |
| Основний матеріал чаші | метал |
| Потужність | 650 Вт |
| Тип пристрою | спінювач (капучинатор) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











