Очищувач повітря Electrolux WA51-304WT
- Код товару: 89158
- Модель: WA51-304WT
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Очищувач повітря Electrolux WA51-304WT
| Комплектація | |
| Вага | 6.5 кг |
| Джерело живлення | електромережа |
| Колір | білий |
| Макс. рівень шуму | 50 дБ |
| Мін. рівень шуму | 24 дБ |
| Площа приміщення (очищення) | 60 м² |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Призначення | очищувач |
| Продуктивність | 290 м³/год |
| Розміри (ВхШхГ) | 579х480х213 мм |
| Управління | сенсорне |
| Фільтри очищення | попередній; HEPA 12; вугільний фільтр; антибактеріальний |
| Функції | регулювання продуктивності; нічний режим роботи; індикатор забруднення фільтра; захист від дітей; дисплей; індикатор якості повітря; управління через Інтернет |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













