Відеокамера Sony HDR-CX405
- Код товару: 24556
- Модель: HDRCX405B.CEL
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Відеокамера Sony HDR-CX405
| Акумулятор | |
| Зарядка від USB-порту | + |
| Модель акумулятора | NP-BX1 |
| Відеозйомка | |
| Баланс білого | Авто, Навушники для вулиці, Одне натиснення, Приміщення |
| Витяг | 110000 с |
| Запис звуку | Dolby Digital Stereo |
| Мінімальне освітлення | 3 люкс |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 пікс |
| Сюжетні програми | Авто, Схід і захід, Спалах, Ніч, Пейзаж |
| Формати запису | MPEG-4, AVC/H.264, AVCHD |
| Швидкість запису відео | PS 28 Мбітс, FH 17 Мбіт HQ 9 Мбітс / |
| Комплектація | |
| За напрямом | аматорська |
| Колір | чорний |
| Тип носія | flash (карта пам'яті) |
| Матриця | |
| Ефективних мегапікселів | 2.29 |
| Кількість мегапікселів | 2.29 |
| Розмір матриці | 1/5.8" |
| Тип матриці | CMOS |
| Об'єктив | |
| Оптичне збільшення | 30 х |
| Ручне фокусування | + |
| Світлосила | f4 |
| Стабілізація зображення | оптична |
| Фокусна відстань (екв. 35 мм) | 26.8 — 804 мм |
| Цифрове збільшення | 350 х |
| Пам'ять та роз'єми | |
| Підтримка карт пам'яті | Memory Stick Micro, MicroSD |
| Роз'єми | HDMI; AV-вихід |
| Слотів для карт пам'яті | 2 шт |
| Фотозйомка | |
| Кількість мегапікселів | 9.2 |
| Максимальний розмір фотознімка | 4032x2272 пікс |
| Фотозйомка під час відео | + |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | вбудований динамік |
| Функції та можливості | |
| Діагональ дисплея | 2.63 " |
| Роздільна здатність дисплея | 230 тис. пікс |
| Характеристики | |
| Вага | 215 г |
| Розміри (ШхВхГ) | 54x59.5x128 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




