Вентилятор Ardesto FT-B25W
- Код товару: 93910
- Модель: FT-B25W
- 906 грн.
-
799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вентилятор Ardesto FT-B25W
| Комплектація | |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30x25x19 см |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | білий |
| Механізм | осьовий |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип | настільний |
| Функції | регулювання нахилу |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





