Варильна поверхня Whirlpool WFS 4160 BF
- Код товару: 73717
- Модель: WFS4160BF
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Варильна поверхня Whirlpool WFS 4160 BF
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 59x51 см |
| Обмеження потужності | + |
| Потужність підключення | 7.2 кВт |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 560x480 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Адаптивна зона (FlexZone) | + |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 19x20 см, 19x20 см, 21 см |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.75 кВт, 1.75 кВт, 2.1 кВт |
| Рівнів потужності конфорок | 18 |
| Функції та можливості | |
| Автоматичні програми | розтоплювання; підтримання температури; автоматика закипання |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; захист від дітей; індикатор залишкового тепла |
| Гарантия | |
Опис
Високотехнологічна вбудована індукційна варильна поверхня з автоматикою закипання, зручним сенсорним управлінням і елегантним склокерамічним підставою. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном, значною потужністю підігріву і підтримкою функція FlexiCook, яка об'єднує дві зони підігріву середньої потужності в одну велику для обслуговування великогабаритного посуду (качатница, планча і т.п.).
Зони підігріву автоматично конфігуруються під посуд, розпізнають її розмір і подають тепло прямо в основу кожної каструлі або сковороди. Ця технологія забезпечує максимально дбайливе використання електроенергії з ефективністю більше 90%. Робочий стіл варильної поверхні Whirlpool WFS 4160 BF виконаний з преміальної склокераміки Schott Ceran, що демонструє високу стійкість до появи потертостей і подряпин.
Завдяки індукційному принципу підігріву, в процесі готування поверхня робочого столу не перегрівається, а продукти, випадково потрапили на неї, не пригорають і легко видаляються звичайною губкою. Сумарна потужність чотирьох зон нагріву може досягати 7,2 кВт. Активація технології Eco Booster може тимчасово підвищувати потужність окремих конфорок на 60%, що дозволяє швидко нагріти до кипіння значний об'єм води. Функція Chef Control дає можливість змінювати потужність нагріву, переміщаючи посуд по зоні нагріву. Є незалежний таймер з функцією відключення, індикатор залишкового тепла і захист від дітей.














