Варильна поверхня VENTOLUX HV 44 TC
- Код товару: 79749
- Модель: HV 44 TC
-
4 098 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Варильна поверхня VENTOLUX HV 44 TC
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 45x52 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 420x485 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Діаметр конфорок | 16.5 см, 20 см, 12/20 см |
| Кількість Hi-Light конфорок | 3 |
| Контурна конфорка | + |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.8 кВт, 1/2 кВт |
| Рівнів потужності конфорок | 9 |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; захист від дітей; індикатор залишкового тепла |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Варильна поверхня входить до серії компактної кухонної техніки SMART LINE 45. Ширина нагрівальної плити складає всього 45 см, що дозволить без особливих зусиль змонтувати модель навіть на невеликій кухні. Головним чином, подібний пристрій створено для оснащення кухонних ліній з дефіцитом вільного простору або для користувачів, які не готують багато страв одночасно. Кухонна нагрівальна плита має лише три конфорки.
Одна із зон нагріву отримала подвійний контур, дозволяючи ефективно працювати з посудом різного діаметру. Вбудована варильна поверхня VENTOLUX HV 44 TC має максимальну потужність на рівні 5 кВт. При використанні малого контуру нагрівання гранична потужність складатиме 4 кВт. Модель отримала зручне сенсорне регулювання - кожна з робочих зон має по 9 ступенів нагріву. Кухонна нагрівальна плита фанерована склокерамікою. За нагрів відповідають конфорки типу Hi-Light. Такі нагрівачі представлені плоским стрічковим ТЕНом, який гарантує швидке нагрівання та тривалий термін служби. Варильна поверхня оснащена системою автовідключення, що дозволяє конфоркам працювати за таймером. Існує функція блокування від дітей. Кожна із зон нагріву отримала зручний індикатор залишкового тепла.


















