Варильна поверхня VENTOLUX HI 64 TC ILVA
- Код товару: 93525
- Модель: HI 64 TC ILVA
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Варильна поверхня VENTOLUX HI 64 TC ILVA
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 59x52 см |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 555x485 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Діаметр конфорок | 16 см, 16 см, 18 см, 18 см |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Потужність конфорок | 1.5 кВт, 1.5 кВт, 1.8 кВт, 1.8 кВт |
| Рівнів потужності конфорок | 9 |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; захист від дітей; індикатор залишкового тепла |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Дебютант 2025 року модельного ряду марки VENTOLUX — це середньобюджетна варильна панель з 4 індукційними зонами нагріву. Модель передбачає стандартні розміри для вбудування, а її загальні габарити становлять 59x52 см. Робоча поверхня виконана зі склокераміки, що серед іншого забезпечує стильний дизайн і просту процедуру догляду. Для цих же цілей передбачено й практичне сенсорне управління.
Варильна панель VENTOLUX HI 64 TC ILVA дозволяє методом перебору вибрати потрібну потужність нагріву (від 1 до 9), налаштувати таймер з автоматичним вимкненням після закінчення часу, а також заблокувати сенсори для захисту від дітей. З четвірки запропонованих зон нагріву є пара менших і більших з розташуванням хрест на хрест. Зліва ззаду та справа спереду розташовані конфорки діаметром 16 см та потужністю 1.5 кВт, а дві інші — 18-сантиметрові 1800-ватні. Окремого згадування заслуговує наявність індикації залишкового тепла, а також відсутність рамок по периметру приладу. Склокерамічна поверхня для стильного дизайну та простого догляду, датчики потужності від 1 до 9, сенсорне управління з блокуванням від дітей, індикація залишкового тепла










