Варильна поверхня VENTOLUX HE 604 INOX 1 нержавіюча сталь
- Код товару: 19757
- Модель: HE604
-
4 888 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Варильна поверхня VENTOLUX HE 604 INOX 1 нержавіюча сталь
| Інше | |
| Комплектація | |
| Габарити (ШхГ) | 59x51 см |
| Діаметр конфорок | 15.5 см, 15.5 см, 19 см, 19 см |
| Кількість чавунних конфорок | 4 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Потужність конфорок | 1 кВт, 1 кВт, 1.5 кВт, 2 кВт |
| Потужність підключення | 5.5 кВт |
| Рамка | немає |
| Робоча поверхня | нержавіюча сталь |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 540x450 мм |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











