Варильна поверхня Fulgor Milano CH604HLTCBK
- Код товару: 93769
- Модель: CH604HLTCBK
-
7 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Варильна поверхня Fulgor Milano CH604HLTCBK
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 58x51 см |
| Потужність підключення | 6.1 кВт |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 560х490 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Діаметр конфорок | 18 см, 18 см, 18 см, 20 см |
| Кількість Hi-Light конфорок | 4 |
| Рівнів потужності конфорок | 9 |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Управління | слайдерне |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; захист від дітей; індикатор залишкового тепла |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













