Варильна поверхня Electrolux LIT 30230 C чорний (949 738 762)
- Код товару: 78640
- Модель: LIT30230C
-
10 599 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Варильна поверхня Electrolux LIT 30230 C чорний (949 738 762)
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 29x52 см |
| Маркування виробника | 949 738 762 |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 270x490 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Оформлення | доміно |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 21 см |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Потужність конфорок | 1.4 кВт, 2.3 кВт |
| Рівнів потужності конфорок | 9 |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Управління | сенсорне (роздільне керування конфорками) |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; режим паузи; захист від дітей; індикатор залишкового тепла |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



















