Варильна поверхня Electrolux CPE 3242 KC чорний (949 738 781)
- Код товару: 78657
- Модель: CPE3242KC
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Варильна поверхня Electrolux CPE 3242 KC чорний (949 738 781)
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 29x52 см |
| Країна виробництва | Італія |
| Маркування виробника | 949 738 781 |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 270x490 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Оформлення | доміно |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 12/18 см |
| Кількість Hi-Light конфорок | 2 |
| Контурна конфорка | + |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 0.7/1.7 кВт |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; захист від дітей; індикатор залишкового тепла |
| Гарантия | |
Опис
Невелика Італійська двоконфорочна вбудована варильна поверхня з електричними нагрівачами типу Hi-Light, контурною зоною підігріву, фронтальною сенсорною панеллю управління, ступінчастим регулюванням потужності, цифровими LED-індикаторами, функцією таймера і індикаторами залишкового тепла. Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном склокерамічного робочого столу, виконаного у форматі "доміно".
Обладнана зручною цифровою системою управління. Має компактні габаритні розміри (29х52 см) і помірну потужність підключення (2,9 кВт). Може використовуватися для приготування/швидкого розігріву їжі. Здатна обслуговувати побутові потреби невеликої сім'ї, що складається з 1-3 чол.стрічкові нагрівальні елементи типу Hi-Light мають невисоку теплову інерцію і забезпечують хорошу тепловіддачу, порівнянну з тією, що досягається на газу.
Міцна склокераміка забезпечує преміальний зовнішній вигляд, легко вписується в оформлення кухонних інтер'єрів. Максимальна потужність конфорок становить 1200 або 700/1700 Вт при діаметрі 14,5 і 12/18 см.цього цілком достатньо, як для швидкого кип'ятіння води, так і для інтенсивного обсмажування. Є таймер з автоматичним відключенням нагріву певної конфорки і захисне блокування від дітей.












