Вакуумний пакувальник Tefal VT254070
- Код товару: 93395
- Модель: VT254070
-
3 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вакуумний пакувальник Tefal VT254070
| Інше | |
| Габарити | 370x150x74 мм |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| Довжина зварювальної рейки | 310 мм |
| Зварювальних рейок | 1 шт. |
| Призначення | настільний |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| У комплекті | |
| Пакети одноразові | 18 шт |
| Функції | |
| Програми та режими | dry (сухі продукти); moist (для вологовмісних продуктів) |
| Функції та можливості | seal (запаювання без вакууму); стоп (відміна) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Дебютант модельного ряду бренду Tefal 2024 - це настільний вакуумний пакувальник, який можна віднести до середньобюджетної категорії. Заявлено, що пристрій здатний продовжити період збереження свіжості продуктів у 8 разів. Сам пристрій відрізняється помірними габаритами (74x370x150 мм), має відсік для розміщення мережевого шнура, тому не займе багато місця і при експлуатації, і при зберіганні.
Модель також примітна своїм універсальним дизайном із глянсовою обробкою та зрозумілими органами управління з кнопками. Вакууматор Tefal VT254070 можна використовувати з різною їжею, в тому числі, що містить досить велику кількість вологи. У комплектацію включено 18 пакетів для упаковки: 10 менших — розміром 22 на 30 см і 8 — трохи більших — 28 на 25 см. Користувачам запропоновано два основні режими роботи — лише «запечатування» та повний цикл — вакуумування та герметизація. З інших особливостей приладу варто виділити довжину рейки зварювальної в 310 см, так що тут без проблем можна застосовувати пакети шириною 30 см. Ще модель відрізняється невеликим енергоспоживанням (потужність 110 Вт) та гарним робочим ресурсом, оскільки виробник обіцяє 10-річну ремонтопридатність.











