Вафельниця Philips HD2332/90
- Код товару: 92109
- Модель: HD2332/90
-
1 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вафельниця Philips HD2332/90
| Комплектація | |
| Антипригарне покриття | + |
| Вага | 2.24 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Зажим-фіксатор | + |
| Кількість виробів | 2 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | вафельниця (віденські вафлі) |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність | 750 Вт |
| Розміри (ВхШхГ) | 150х263х294 мм |
| Тип | вафельниця |
| Функції та можливості | індикатор готовності |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









