Вафельниця Gorenje WM1200B
- Код товару: 93589
- Модель: WM1200B
-
2 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вафельниця Gorenje WM1200B
| Комплектація | |
| Антипригарне покриття | + |
| Вага | 2.5 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Кількість виробів | 10 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | вафельниця (віденські вафлі) |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність | 1200 Вт |
| Розміри (ВхШхГ) | 103х340х244 мм |
| Тип | вафельниця |
| Управління | механічне |
| Функції та можливості | індикатор готовності |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











