Зволожувач повітря WetAir MH-202
- Код товару: 87700
- Модель: MH-202W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря WetAir MH-202
| Комплектація | |
| Вага | 0.8 кг |
| Витрата води | 300 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | чорний, білий |
| Макс. рівень шуму | 25 дБ |
| Об'єм бака для води | 2.3 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 35 м² |
| Потужність споживання | 25 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 228х220x220 мм |
| Управління | механічне |
| Функції | регулювання продуктивності; ароматизатор; відключення за відсутності води; верхнє доливання води; підсвічування корпуса |
| Час безперервної роботи | 7.6 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







