Зволожувач повітря Philips HU2510/10
- Код товару: 84730
- Модель: HU2510/10
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Philips HU2510/10
| Комплектація | |
| Вага | 1.7 кг |
| Витрата води | 190 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | водяне |
| Колір | білий |
| Мін. рівень шуму | 23 дБ |
| Об'єм бака для води | 2 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 31 м² |
| Потужність споживання | 11 Вт |
| Призначення | зволожувач; мийка повітря |
| Розміри (ВхШхГ) | 324х184х184 мм |
| Управління | механічне |
| Функції | регулювання продуктивності; нічний режим роботи; відключення за відсутності води |
| Час безперервної роботи | 10.5 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









