Зволожувач повітря Hyundai HP-70
- Код товару: 86187
- Модель: HP70HSTUA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Hyundai HP-70
| Комплектація | |
| Вага | 11.5 кг |
| Витрата води | 500 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | водяне |
| Колір | білий |
| Макс. рівень шуму | 50 дБ |
| Маркування виробника | HP70HSTUA |
| Мін. рівень шуму | 30 дБ |
| Об'єм бака для води | 3 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 35 м² |
| Площа приміщення (очищення) | 45 м² |
| Потужність споживання | 85 Вт |
| Призначення | зволожувач; мийка повітря; очищувач |
| Продуктивність | 480 м³/год |
| Розміри (ВхШхГ) | 729x464x294 мм |
| Стерилізація | УФ-лампа |
| Управління | сенсорне |
| Фільтри очищення | попередній; HEPA; вугільний фільтр; холодний каталізатор, антисептичний |
| Функції | регулювання продуктивності; нічний режим роботи; іонізатор; індикатор забруднення фільтра; авторежим очищувача; таймер відключення; захист від дітей; дисплей; індикатор вологості; індикатор температури; управління через Інтернет; пульт ДУ |
| Час безперервної роботи | 6 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















