Зволожувач повітря Boneco U700
- Код товару: 62726
- Модель: U700
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Boneco U700
| Комплектація | |
| Вага | 4.6 кг |
| Витрата води | 600 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | білий |
| Макс. рівень шуму | 25 дБ |
| Об'єм бака для води | 9 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 80 м² |
| Потужність споживання | 45 Вт |
| Потужність споживання (тепла пара) | 180 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 360x325x190 мм |
| Управління | сенсорне |
| Фільтри очищення | попередній |
| Функції | регулювання вологості (гігростат); регулювання продуктивності; нічний режим роботи; ароматизатор; тепла пара; очищення води; таймер відключення; відключення за відсутності води; обертання випарника; дисплей; індикатор вологості; підсвічування корпуса |
| Час безперервної роботи | 15 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





