Зволожувач повітря Ballu UHB-990
- Код товару: 76176
- Модель: UHB-990
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Ballu UHB-990
| Комплектація | |
| Вага | 2.5 кг |
| Витрата води | 350 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | білий |
| Макс. рівень шуму | 38 дБ |
| Маркування виробника | НС-1111551 |
| Об'єм бака для води | 5.8 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 40 м² |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Потужність споживання (тепла пара) | 110 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 361x204x234 мм |
| Управління | сенсорне |
| Функції | регулювання вологості (гігростат); регулювання продуктивності; іонізатор; ароматизатор; тепла пара; очищення води; відключення за відсутності води; обертання випарника; дисплей; індикатор вологості; пульт ДУ |
| Час безперервної роботи | 16.5 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









